بروزرسانی : 1398/05/13
جستجو
Menu

مدیر کل بیمه سلامت استان ایلام خبر داد :صدور بیش از 7 هزار دفترچه درمانی مددجویان کمیته امداد در استان

29بازدید
تیر 12, 1398

مدیر کل بیمه سلامت استان ایلام در گفتگو با خبر نگار تابناک  : صدور 7 هزار جلد دفترچه درمانی مدد جویان کمیته امداد در استان ایلام 

 

به گزارش تابناک ایلاک : دکتر رحیمی مدیر کل بیمه سلامت در گفتگو با خبر نگار تابناک با اشاره به انعقاد قرارداد فی مابین این اداره کل و کمیته امداد به منظور تحت پوشش قراردادن مدد جویان کمیته امداد گفت : مدد جویان کمیته امداد برای دریافت دفترچه درمانی هر چه سریعتر به ادارات بیمه سلامت ومراکز پیشخوان طرف قرارداد این اداره کل مراجعه نمایند .

مدیر کل بیمه سلامت با اشاره به اجرای طرح نسخه نویسی الکترونیکی بیان کگرد : با اجرای این طرح بیماران نیاز به ارایه دفترچه درمانی ندارند ونسخه نویسی از طریق کدملی وبه صورت الکترونیکی انجام می شود .

وی افزود :در این سامانه کنترل واحراز هویت واعتبار بیمه ای شخص کنترل ومتعاقب آن از طریق درگاه مورد نظر نسخه پزشک تجویز می شود وبیمه شده با توجه به مورد تجویز شده در سامانه می تواند به مراکز تشخیصی  درمانی مراجعه و خدمات دریافت نماید.

دکتر رحیمی از جمله مزایای این طرح را تشکیل پرونده سلامت دانست وافزود : پرونده الکترونیک باعث می شود که اطلاعات بیمار به موقع در اختیار پزشک قرار گیرد وبا تشخیص مناسب شده و فرایند درمان از طریق اینپروسه تسهیل گردد .

مدیر کل بیمه سلامت افزود تا کنون شهرستانهای دره شهر ، دهلران ، بدره ، ملکشاهی وایوان این سامانه اجرایی شده وتا پایان سال بقیه مراکز وشهرستانها به این سامانه می پیوندند

print